Vsako šolsko leto pevci in pevke tradicionalno organizirajo koncert, kjer se predstavijo vsi zbori, ki jih vodi učiteljica Anja Brečko. Tudi letos je bilo tako. Na odru so se zvrstili pevci otroškega zbora matične šole, pevci podružnične šole Loka pri Žusmu ter pevci mladinskega zbora matične šole. Vsi so zapeli po dve pesmi. V en glas so združili moči in glasilke s pesmijo Jaz ne grem v šolo in se za trenutek poigrali z mislijo, da ne bi več hodili k pouku, saj namreč že vse znajo kot za 5.

S to pesmijo so pripravili vzdušje za muzikal Šola da se ti zrola, katerega začetek so izvedli učenci izbirnega predmeta ansambelska igra. Vsem poslušalcem so zbudili radovednost in pričakovanje, kako se bo razpletlo nadaljevanje muzikala, ki bo v naslednjem šolskem letu.

Čestitke vsem pevcem za ubrano petje na koncertu, predvsem pa za celoletno petje in sodelovanje pri urah zbora ter na vseh prireditvah.