Športni dosežki

Športni dosežki v šolskem letu 2017/2018

27. 9. 2017
NOGOMET – STAREJŠE DEKLICE (medobčinsko tekmovanje)
1. mesto
Larisa Bobek, Eva Šket, Nika Škornik, Nina Tovornik, Nuša Tovornik, Tamara Završek, Sara Žafran – 9. r.

29. 9. 2017
NOGOMET – STAREJŠI DEČKI (medobčinsko tekmovanje)
3. mesto
Maj Drobne – 7. b
Anej Tanšek, Žiga Tovornik – 8. a
Patrik Lesjak, Tomaž Teržan, Andraž Iskrač Kovač – 9. r.

4. 10. 2017
NOGOMET – STAREJŠE DEKLICE (področno tekmovanje)
1. mesto – uvrstitev v finale
Larisa Bobek, Eva Šket, Nika Škornik, Nina Tovornik, Nuša Tovornik, Tamara Završek, Sara Žafran – 9. r.

9. 10. 2017
JESENSKI KROS (medobčinsko prvenstvo)
Letnik 2007 in mlajši
dečki
5. mesto – Gal Tržan – 4. r.
10. mesto – Urs Urleb – 5. r.
deklice
8. mesto – Kristina Planko – 5. r.
13. mesto – Rebeka Koprivc – 5. r.
Letnik 2006
dečki
12. mesto – Luka Mansutti – 6. b
13. mesto – Taj Voga – 6. a
19. mesto – Anej Ojsteršek – 6. a
20. mesto – Miha Mansutti – 6. b
Letnik 2005
dečki
7. mesto – Žiga Polšak – 7. b
deklice
3. mesto – Jerneja Gajšek – 7. a
6. mesto – Eva Skale – 7. a
Letnik 2004
dečki
4. mesto – Nejc Polenek Štorman – 8. b
deklice
9. mesto – Veronika Planko – 8. b
Letnik 2003
dečki
1. mesto Nik Zendzianowsky – 9. r.
8. mesto – David Domanjko – 9. r.
deklice
1. mesto – Nika Škornik – 9. r.
7. mesto – Nina Tovornik – 9. r.
8. mesto – Nuša Tovornik – 9. r.
Skupno so dečki in deklice zasedli 4. mesto.

10. 10. 2017
NOGOMET – STAREJŠE DEKLICE – finale (področno tekmovanje)
2. mesto
Larisa Bobek, Eva Šket, Nika Škornik, Nina Tovornik, Nuša Tovornik, Tamara Završek, Sara Žafran – 9. r.

24. 10. 2017
KOŠARKA – STAREJŠE DEKLICE (medobčinsko tekmovanje)
2. mesto
Jerneja Gaškek, Anja Skale, Zala Hostnik – 7. a
Nika Jezovšek – 7. b
Nika Škornik, Sara Žafran, Eva Šket, Larisa Bobek, Nina Tovornik, Nuša Tovornik – 9. r.

26. 10. 2017
KOŠARKA – STAREJŠI DEČKI (medobčinsko tekmovanje)
4. mesto
Maj Drobne, David Potočnik – 7. b
Kristjan Jurjec, Anej Tanšek, Žiga Tovornik, Urh Urleb – 8. a
Timen Čavš, Nejc Polenek Štorman – 8. b
Nik Zendzianowsky, Žan Debelec, Tomaž Teržan, Nejc Žafran – 9. r.

14. 12. 2017
ODBOJKA ZA STAREJŠE DEČKE (medobčinsko tekmovanje)
2. mesto
David Potočnik, Maj Drobne – 7. b
Žiga Tovornik, Anej Tanšek – 8. a
Patrik Lesjak, Nik Zendzianowsky – 9. r.

21. 12. 2017
ODBOJKA ZA STAREJŠE DEKLICE (medobčinsko tekmovanje)
2. mesto
Larisa Bobek, Zala Hostnik, Nika Škornik, Nina Tovornik, Tamara Završek, Sara Žafran – 9. r.