Športni dosežki

Športni dosežki v šolskem letu 2018/2019

19. 9. 2018
NOGOMET – STAREJŠI DEČKI (medobčinsko tekmovanje)
4. mesto
Tim Potočnik – 7. a
Anej Tanšek, Žiga Tovornik, Kristjan Jurjec – 9. a
Timen Čavš, Tilen Užmah, Niko Žafran – 9. b

24. 9. 2018
NOGOMET – STAREJŠE DEKLICE (medobčinsko tekmovanje)
1. mesto
Nuša Novak – 7. a

Jerneja Gajšek, Iva Čede, Eva Skale, Anja Skale, Klara Jančič – 8. a
Alja Novak – 8. b

5. 10. 2018
NOGOMET – STAREJŠE DEKLICE (področno tekmovanje)
3. mesto v skupini B
Jerneja Gajšek, Iva Čede, Eva Skale, Anja Skale – 8. a
Nika Melanšek, Alja Novak – 8. b

8. 10. 2018
JESENSKI KROS (medobčinsko prvenstvo)
DEČKI
5. razred
2. mesto: Gal Tržan

6. razred
9. mesto: Žiga Vidergar
7. razred
8. mesto: Tim Potočnik – 7. a
8. razred
5. mesto: Jakob Tojnko – 8. a
6. mesto: Žiga Poljšak – 8. b
9. razred
2. mesto: Žiga Tovornik – 9. a
3. mesto: Anej Tanšek – 9. a
7. mesto: Nejc Polenek Štorman – 9. b
Ekipno so dosegli 2. mesto.

DEKLICE
6. razred
9. mesto: Kristina Planko
7. razred
3. mesto: Nuša Novak – 7. a
4. mesto: Nina Polenek Štorman – 7. b
8. razred
3. mesto: Alja Novak – 8. b
6. mesto: Jerneja Gajšek – 8. a
7. mesto: Eva Skale – 8. a
9. mesto: Iva Čede – 8. a
9. razred
9. mesto: Veronika Planko – 9. b

18. 10. 2018
KOŠARKA – STAREJŠI DEČKI (medobčinsko tekmovanje)
5.-6. mesto
Tim Potočnik – 7. a
Marcel Vinkler, Urh Urleb, Žiga Tovornik, Patrik Štancer, Kristjan Jurjec, Anej Tanšek – 9. a
Timen Čavš, Jan Muškotevc, Nejc Polenek Štorman, Niko Žafran, Anže Ratajc, Benjamin Košak Pevec – 9. b

25. 10. 2018
KOŠARKA – STAREJŠE DEKLICE (medobčinsko tekmovanje)
3. mesto
Nuša Novak – 7. a
Iva Čede, Jerneja Gajšek, Klara Jančič, Anja Skale, Eva Skale – 8. a
Alja Novak, Sara Koprivc, Nika Melanšek – 8. b
Maruša Vovk – 9. a
Maksim Loknar, Veronika Planko – 9. b

29. 11. 2018
ODBOJKA – STAREJŠI DEČKI (medobčinsko tekmovanje)
6.-7. mesto
Tim Potočnik – 7. a
Kristjan Jurjec, Žiga Tovornik, Urh Urleb – 9. a
Timen Čavš, Benjamin Košak Pevec, Niko Žafran – 9. b

14. 12. 2018
Državno prvenstvo ŠKL T-BALL (regijsko tekmovanje)
5. mesto
Luka Jazbinšek, Nejc Leskovšek, Nina Jagodič, Brina Hernaus, Nika Kladnik – 4. r.
Gal Tržan, Nik Mastnak, Maj Novak, Nik Krajšek, Žiga Pintar, Anže Kupec Arzenšek,
Nika Gajšek, Lucija Verk, Maja Jagodič, Tjaša Žavski – 5. r.

17. 12. 2018
ODBOJKA – STAREJŠE DEKLICE (medobčinsko tekmovanje)
6.-7. mesto
Jerneja Gajšek, Iva Čede, Anja Skale, Klara Jančič – 8. a
Alja Novak, Nika Melanšek – 8. b
Veronika Planko – 9. b

24. 1. 2019
KOŠARKA – MLAJŠE DEKLICE (medobčinsko tekmovanje)
3. mesto
Nuša Novak, Zoja Ojsteršek, Natalija Plahuta, Ana Mastnak, Leja Planko – 7. a
Danaja Krajnc, Neža Bobnar, Fiona Rakovec Pirc, Nina Steiner, Karin Kristan,
Sara Pungeršek, Ana Užmah – 7. b

28. 1. 2019
KOŠARKA – MLAJŠI DEČKI (medobčinsko tekmovanje)
4. mesto
Urs Urleb, Jaka Voga, Klemen Kladnik, Aljaž Steble, Blaž Steble, Benjamin Planko – 6. r.
Tim Potočnik, Anej Ojsteršek, Gabrijel Jazbinšek – 7. a
Tadej Perc, Luka Mansutti, Miha Mansutti – 7. b

20. 3. 2019
ODBOJKA – MLAJŠE DEKLICE (medobčinsko tekmovanje)
4. mesto
Nuša Novak, Zoja Ojsteršek, Leja Planko – 7. a
Neža Bobnar, Danaja Krajnc, Fiona Rakovec Pirc, Nina Steiner, Ana Užmah – 7. b

29. 3. 2019
ODBOJKA – MLAJŠI DEČKI (medobčinsko tekmovanje)
3. mesto
Urs Urleb – 6. r.
Klavdij Lesjak, Anej Ojsteršek, Tim Potočnik, Taj Voga – 7. a
Luka Mansutti, Tadej Perc, Aleš Salobir – 7. b

4. 4. 2019
ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL (medobčinsko tekmovanje)
SOLO A (1. – 3. razred)
1. mesto:
Nika Tia Antlej, Brina Gajšek, Tinkara Mastnak, Špela Skale, Taja Drobne, Urška Verk – 3. r.
SOLO B (4. – 6. razred)
13. mesto:
Rebeka Koprivc – 6. r.
SOLO C (7. – 9. razred)
4. mesto
Veronika Planko – 9. b
8. mesto
Danaja Krajnc – 7. b
11. mesto
Nuša Sinkar – 7. a
Karin Kristan, Sara Pungeršek – 7. b

19. 4. 2019
NOGOMET – MLAJŠI DEČKI (medobčinsko tekmovanje)
2. mesto
Gal Dolničar, Nejc Leskovšek, Taj Planko – 4. r.

Žiga Pintar, Gal Tržan – 5. r.
Tim Potočnik – 7. a
Miha Mansutti – 7. b

24. 4. 2019
NOGOMET – MLAJŠE DEKLICE (medobčinsko tekmovanje)
3. mesto
Kiara Turnšek, Kristina Planko, Katarina Debelec, Rebeka Koprivc, Larisa Mastnak,
Leja Povalej, Eva Užmah – 6. r.

16. 5. 2019
MALI (MAP) in VELIKI (VAP) ATLETSKI POKAL za OŠ
(medobčinsko tekmovanje)
MAP – daljina deklice
9. mesto: Karin Kristan – 7. b
MAP – vortex deklice
10. mesto: Eva Užmah – 6. r.
MAP – 300 m deklice
6. mesto: Kristina Planko – 6. r.
7. mesto: Nuša Novak – 7. a
12. mesto: Rebeka Koprivc – 6. r.
MAP – 60 m deklice
7. mesto: Danaja Krajnc – 7. b
10. mesto: Nina Steiner – 7. b
12. mesto: Lana Zupanc – 6. r.
MAP – daljina dečki
12. mesto: Luka Kodrič – 6. r.
MAP – vortex dečki
1. mesto: Klavdij lesjak – 7. a
4. mesto: Tim Potočnik – 7. a
14. mesto: Blaž Steble – 6. r.
MAP – 60 m dečki
4. mesto: Alen Salobir – 7. b

VAP – vortex deklice
3. mesto: Iva Čede – 8. a
VAP – 300 m deklice
4. mesto: Tjaša Pungeršek – 9. b
5. mesto: Sara Koprivc – 8. b
7. mesto: Eva Skale – 8. a
VAP – 60 m deklice
1. mesto: Veronika Planko – 9. b
2. mesto: Alja Novak – 8. b
5. mesto: Maruša Vovk – 9. a
VAP – daljina dečki
5. mesto: Žiga Tovornik – 9. a
8. mesto: Nejc Polenek Štorman – 9. b
9. mesto: Urh Urleb – 9. a
VAP – krogla dečki
8. mesto: Benjamin Košak Pevec – 9. b
VAP – vortex dečki
3. mesto: Anej Tanšek – 9. a
6. mesto: Jan Muškatevc – 9. b
7. mesto: Timen Čavš – 9. b
10. mesto: Marko Završek – 8. b
VAP – 300 m dečki
3. mesto: Jakob Tojnko – 8. a
7. mesto: Maj Drobne – 8. b
VAP – 60 m dečki
7. mesto: Žiga Polšak – 8. b
11. mesto: Tilen Užmah – 9. b

8. 5. 2019
Polfinalno državno tekmovanje v ŠPORTNI GIMNASTIKI za OŠ
3. mesto: Tinkara Mastnak – 3. r.

20. 5. 2019
ATLETIKA (regijsko tekmovanje)
MAP – vortex dečki 
3. mesto: Klavdij Lesjak – 7. a
VAP – 300 m dečki
24. mesto: Jakob Tojnko – 8. a

31. 5. 2019
ATLETSKI TROBOJ (medobčinsko tekmovanje)
EKIPNO
2. mesto – dečki
6. mesto – deklice
POSAMIČNO
2. mesto: Gal Tržan – 5. r.
9. mesto: Taj Planko – 4. r.
13. mesto: Nejc Leskovšek – 4. r.
13. mesto: Tjaša Žavski -. 5. r.
16. mesto: Zoja Planko – 5. r.
20. mesto: Santiago Žekar – 5. r. PŠ Loka pri Žusmu
21. mesto: Brina Hernaus – 4. r.
21. mesto: Anej Dimec – 5. r. PŠ Prevorje
24. mesto: Ana Zupan – 5. r. PŠ Prevorje
30. mesto: Teja Štraus – 5. r.

6. 6. 2019
ODBOJKA NA MIVKI (medobčinsko tekmovanje)
2. mesto
Klavdij Lesjak, Tim Potočnik – 7. a
Maj Drobne – 8. b
Urs Urleb – 9. a