Zlata priznanja

Zlata priznanja v šolskem letu 2017/2018

30. 3. 2018
ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA (šolsko tekmovanje)
Lucija Bratec, Demida Dmytro, Gal Dolničar, Brina Hernaus, Luka Jazbinšek, Miha Kladnik, Nika Kladnik,
Tilen Kruljc, Taj Planko, Alisa Platovšek, Amadej Kočar, Nejc Leskovšek, Maja Sterkuš, Lara Bajc,
Dominik Drobne, Nina Jagodič, Gašper Čakš, Zala Jelen, Aljaž Krajnčan, Eva Meglič, Anja Vodeb – 3. r.
Ema Skale, Kristina Tržan, Anže Kupec Arzenšek, Zoja Planko, Nik Krajšek, Miha Mastnak, Gal Tržan,
Ana Bobnar, Lucija Verk, Jan Vodeb, Sara Mastnak, Eva Steiner, Teja Štraus, Tjaša Žavski – 4. r.
Maša Maček, Anej Dimec, Zala Jevšnik – 4. r. PŠ Prevorje
Aleks Centrih, Aleks Čavš, Patrik Peperko, Mai Zelič, Julijan Lesjak – 4. r. PŠ Loka pri Žusmu
Blaž Steble, Rebeka Koprivc, Larisa Mastnak, Timeja Novak, Sara Tanšek, Jaka Voga, Klemen Kladnik,
Katarina Debelec, Luka Kodrič, Anej Lamut – 5. r.
Gal Ratej – 5. r. PŠ Prevorje
Eva Užmah, Sara Belina, Kiara Turnšek – 5. r. PŠ Loka pri Žusmu
Klavdij Lesjak, Zoja Ojsteršek, Leja Planko, Tim Potočnik, Ana Mastnak, Tilen Tičer, Taj Voga – 6. a
Ana Užmah, Nejc Arzenšek, Alen Salobir, Sara Pungeršek, Danaja Krajnc – 6. b
Tomi Tanšek, Anja Skale – 7. a
David Potočnik, Jure Kokol, Žiga Polšak, Nevena Lukić – 7. b
Larisa Recko, Patrick Miklavčič Budja – 8. a
Nika Škornik, Tamara Završek, Larisa Bobek, Sara Žafran, Nika Tanšek, Žan Debelec – 9. r.

31. 3. 2018
NEMŠKA BRALNA ZNAČKA (šolsko tekmovanje)
Julijan Lesjak, Aleks Centrih, Aleks Čavš – 4. r. PŠ Loka pri Žusmu
Žiga Vidergar, Sara Belina, Eva Užmah – 5. r. PŠ Loka pri Žusmu
Klavdij Lesjak, Tilen Tičer, Ana Mastnak, Leja Planko, Eva Robič – 6. a
Danaja Krajnc, Ana Užmah – 6. b
Anja Skale, Ambrož Skale, Eva Skale, Jakob Tojnko – 7. a
Patrick Miklavčič Budja, Maruša Maček – 8. a
Veronika Planko, Nejc Polenek Štorman, Tjaša Pungeršek, Niko Žafran – 8. b
Nika Tanšek, Nik Zendzianowsky – 9. r.

12. 5. 2018
Tekmovanje v konstruktorstvu in tehnologiji obdelav KTO (državno tekmovanje)
Panoga konstruktorstva 2
1. mesto in zlato priznanje: Miha Mastnak . 4. r.

30. 5. 2018
RAČUNANJE JE IGRA (šolsko tekmovanje)
Nika Tia Antlej, Viktor Buianov, Jan Gunzek, Nik Gunzek, Anže Leskovšek – 2. r.
Žan Pertinač – 3. r. PŠ Prevorje
Lucija Bratec, Gal Dolničar, Brina Hernaus, Luka Jazbinšek, Eva Maglič, Enej Semunič – 3. r.
Maša Maček, Anej Dimec – 4. r. PŠ Prevorje