Spoštovani starši in učenci!

V torek, 1. 9. 2020, začenjamo s poukom na matični šoli in podružnicah. Na šoli pripravljamo vse potrebno za začetek šolskega leta in se veselimo, da se srečamo v šoli.

Pouk se bo izvajal po modelu B:

  • vsi učenci bodo imeli pouk v šoli, izvajali bomo tudi druge dejavnosti (jutranje varstvo, podaljšano bivanje, neobvezne in obvezne izbirne predmete, interesne dejavnosti …), pri tem pa veljajo omejitve, ki se nanašajo na vzdrževanje higienskega režima ter izvajanje preventivnih ukrepov,
  • učenci od 6. do 9. razreda bodo pri gibanju izven matičnih učilnic uporabljali maske,
  • organizirana bo šolska prehrana,
  • organiziran je šolski prevoz, pri čemer velja, da je dovoljena polna zasedenost sedišč v avtobusih, obvezna pa je uporaba zaščitnih mask za voznika in vse potnike.

Spoštovani starši, da bomo lahko uspešno začeli in nadaljevali šolsko leto vas obveščamo, da je zelo pomembno, da v šolo vstopajo samo zdravi učenci. Obveščamo vas, da ob pričetku šolskega leta ni potrebno podajati izjav o zdravstvenem stanju otrok.

Na kaj pa  morate biti pozorni, najdete v dopisu MIZŠ tukaj.

V prihodnjih dneh vam bomo posredovali še podatke o poteku pouka 1. šolski dan.

Ravnateljica Marjeta Košak