»Mamica iz srca to voščilo naj velja.

Ni besed, ni zlata, saj zlato si ti mamica.«

To sta ena izmed mnogih verzov, ki so skupaj z različnimi melodijami odmevali iz ust naših učencev. V petek, 18. 3. 2016, je namreč na Prevorju potekal še zadnji Anin večer v tej sezoni, ki je bil tako kot vsako leto posvečen vsem mamam in ženskam. Poleg pevskega zbora, ki sta ga spremljala gospa Jasmina Levičar na citrah in učenec David na harmoniki, so se učenci predstavili še z raznimi deklamacijami, plesom in igranjem na instrumente. Na prireditvi so nastopili tudi otroci iz vrtca Prevorje, nežni zvoki citer pa so zazveneli izpod prstov domačinke Janje, ki že obiskuje matično šolo. Gostja večera je bila tokrat gospa Mojca Krevel, zaposlena v Mladinskem centru Šentjur, ki je predstavila svoje videnje o zaposlovanju mladih v današnjih časih. Ob koncu prireditve so učenke vsem mamam in ženskam razdelile še rožice, ki so jih izdelali učenci podaljšanega bivanja.