V sredo, 5. 4. 2017, je na OŠ Hruševec potekalo medobčinsko tekmovanje Šolski plesni festival. Naše plesalke so pokazale veliko plesnega znanja, poguma in dobre volje. Še posebej uspešna je bila Rebeka Koprivc iz 4. razreda, ki je zasedla odlično 3. mesto. Učenke so tekmovale v treh starostnih kategorijah, kjer so odplesale tri plese POP, LATINO in HIP- HOP. Plesalke je pripravljala na tekmovanje naša bivša učenka in zelo dobra plesalka Laura Zendzianowsky.

Ekipo naše šole so poleg Rebeke predstavljale še Tjaša Pungeršek in Veronika Planko iz 7. razreda, Sara Koprivc 6. razred, Sara Pungeršek in Danaja Krajnc (PŠ Loka pri Žusmu) iz 5. razreda, Gaja Recko, Kristina Planko iz 4. razreda, Kaja Plank iz 3. razreda ter Alisa Platovšek in Zala Jelen iz 2. razreda.

Vsem plesalkam in Lauri iskrene čestitke!