Način razmišljanja, ki ti ga logika doprinese, se v tebi zasidra za vse življenje in ti pomaga pri reševanju življenjskih tegob in preprek.

Tekmovanje iz znanja logike je eno najbolj množičnih tekmovanj v Sloveniji in je letos potekalo že enaintridesetič. Učenci se merijo v znanju logike, logičnega mišljenja in lingvistike. Na šolskem tekmovanju so sodelovali učenci od 1. do 9 razreda. Tekmovanja se je udeležilo 42 učencev, 25 pa jih je osvojilo bronasto priznanje.

Državnega tekmovanja iz logike, na katerem je letos sodelovalo 1853 učencev sedmih, osmih in devetih razredov iz vse Slovenije, so se udeležili: Patrick Budja Miklavčič iz 7. razreda, Nika Škornik in Sara Žafran iz 8. razreda in Maja Mesarec iz 9. razreda.
Odlično se je odrezala Maja Mesarec, ki je zasedla 5. mesto v državi  in osvojila zlato priznanje.

Iskrene čestitke.

Mentorica

Alenka Polenšek