Zadnji mesec v koledarskem letu je poseben. Poseben zato, ker je prazničen, čaroben, vesel, poln pričakovanj in obdarovanj ter iskrenih želja.

Vsi v naši šoli smo čutili to prijetno decembrsko vzdušje. Nekaj nam ga je pomagal pričarati škratek Srečko, ki nas je prav vsak dan v mesecu razveseljeval z  nalogami. Vse smo pridno opravili in bili nagrajeni s sladkimi presenečenji.

Za najlepše trenutke smo poskrbeli sami, in sicer s prireditvijo na zadnji dan pouka pred počitnicami. V praznično okrašeni jedilnici smo najprej obeležili dan samostojnosti in enotnosti, nato pa so glasno odmevale božične in novoletne pesmi, povezane z igro in plesom.

S prijetnimi voščili smo zaključili prireditev, dan pa nadaljevali z ogledom filma, ob katerem smo se razvajali z dobrotami, ki smo si jih pripravili ravno za ta praznični dan.

PRIJETNE PRAZNIKE IN SREČNO NOVO LETO 2022!