Naša šola sodeluje v projektu Trajnostna mobilnost. V tem projektu sodelujejo učenci od 1. do 6. razreda. Projekt zajema različne aktivnosti. Ena izmed njih je tudi enotedenska aktivnost Gremo peš s kokoško Rozi. Le-ta zajema prihajanje v šolo na trajnosten način (peš, z avtobusom – 1. – 6. razred; s kolesom, s skirojem – 6. razred).

Cilj projekta je prihajanje učencev v šolo na trajnosten način, zato vas, spoštovani starši, prosimo za sodelovanje.

Z aktivnostjo začnemo v petek, 7. 5. 2021, in zaključimo v četrtek, 13. 5. 2021.

Vse starše, ki vozite svoje otroke do šole prosimo, da jih odložite na avtobusni postaji v Gorici (spodnja postaja), med 7.15 in 7.30. Vsako jutro, točno v tem času, bodo na postaji čakale učiteljice, ki bodo otroke sprejele in jih peš pospremile v šolo.

Učenci, ki običajno prihajajo v šolo peš, pridejo v šolo kot po navadi.

Učenci, ki pridejo v šolo s šolskim avtobusom, pridejo v šolo kot običajno.

Učenci, ki se bodo pripeljali s kolesom ali skirojem (6. razred), poskrbijo za varno vožnjo in pustijo kolesa pred šolo na prostoru, namenjenemu za kolesa.

Učenci bodo za vsakodnevni prihod v šolo na trajnosten način nagrajeni s kartico kokoške Rozi.

Že v naprej se vam zahvaljujemo za pomoč.

 

Učiteljice od 1. do 6. razreda