Ob dnevu varne rabe interneta 9. 2. 2021 v točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si pripravljajo spletno interaktivno predstavo za učenke in učence 2. in 3. triletja osnovne šole Dobro počutje in internet. Improvizatorji IGLU Teatra bodo aktualne teme zdravih odnosov na internetu, vpliva interneta na samopodobo mladih, iskanje zanesljivih informacij o zdravju na internetu ter pomembnosti uravnotežene rabe naprav z ekrani učencem 2. in 3. triletja OŠ predstavili na zabaven, inovativen in sproščen način.

Učenci in učenke imajo tako omogočen dostop do predstave in sicer:

  • 2. triletje OŠ ob 9.00 na povezavi tukaj.
  • 3. triletje OŠ ob 10.30 na povezavi tukaj.

Vse, kar potrebujete za spremljanje dogodka, je računalnik oz. mobilna naprava z dostopom do interneta, zvočnike in povezavo za prenos v živo.

Uspešno praznovanje dneva varne rabe interneta!