Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da nas je MIZŠ z okrožnico obvestilo, da bo od 19. 10. do 23. 10. 2020 za učence od 6. do 9. razreda potekal pouk na daljavo.  Za pouk bomo uporabljali enaka orodja kot spomladi in sicer se bodo učenci »srečevali« z učitelji v Googlovih učilnicah (vanje vstopajo s šolskimi maili: ime.priimek@slivnica.si) in video sistem Google Meet. Pouk bo potekal po urniku. Navodila za delo bodo učenci dobili danes oz. jutri. Delo bo prilagojeno razmeram, kljub temu vzpodbudite otroke, da bodo vestno sodelovali pri delu.

Za učence od 1. do 5. razreda bo potekal pouk po urniku. Za te učence bo nespremenjeno potekal razširjen program (jutranje varstvo, podaljšano bivanje ter vse ostale dejavnosti). Organizirana bo šolska prehrana in šolski prevoz.

Do sedaj na šoli ni bilo potrjenih okužb z virusom Sars-CoV-2, zato bodimo pozitivni in z odgovornim ravnanjem zagotavljamo takšno stanje še naprej.

Ostanite zdravi

ravnateljica Marjeta Košak