V okviru  petdesete obletnice šole smo v juniju začeli z akcijo ” V vsaki učilnici smo interaktivni “, v sklopu katere želimo nabaviti prenosne računalnike, ki jih bodo učenci lahko uporabljali pri pouku v učilnicah po šoli (premično računalniško učilnico). Akcija bo potekala še do jeseni. Na našo prošnjo so se že odzvali spodaj navedeni donatorji, ki se jim za donacijo najlepše zahvaljujemo:

 1. Nizke gradnje Kladnik, Anton Kladnik s. p.
 2. AMS storitve
 3. Biotera
 4. BIRO BIT, servis in trgovina
 5. Cinkarna Celje
 6. Domgrad Šentjur
 7. Frizerstvo »Zvonka«, Zvonka Polšak s. p.
 8. Gibanje za Občino Šentjur
 9. Ivec
 10. KEA Slivnica
 11. Kmetijska zadruga Šentjur
 12. Mlekarna Celeia, mlekarstvo in sirarstvo
 13. MZ Tour, prevozne storitve
 14. Pekarna Geršak
 15. PUNGI – Martin Pungeršek s. p.
 16. Jezikovni svet Navitas, Inštitut za izobraževanje in celostni razvoj
 17. Vital Mestinje
 18. TURBO ENERGETIKA