V ponedeljek, 10. 4. 2017, so se v Gorici pri Slivnici zbrali najboljši tekači v Občini Šentjur in Dobje. Učenci so tekli ločeno po starostni kategoriji in spolu, tekmovali so posamezno kot tudi ekipno. Premagati so morali razdaljo 1000 metrov. Tudi naši učenci so se uspešno borili proti tekmecem ter dosegli tri posamične medalje in dva pokala. Nika Škornik in Nik Zendzianowsky sta premagala vse v svoji skupini in dosegla 1. mesto, Nejc Polenek Štorman pa 3. mesto. Fantje so kot ekipa dosegli 2. mesto, dekleta so prejela pokal za 3. mesto. Ostale rezultate si lahko ogledate tukaj.

Vsem tekačem iskreno čestitamo za zelo uspešne rezultate. Vsem sodnicam se zahvaljujemo za pomoč, saj je tekmovanje potekalo brez zapletov.

Naši najboljši tekači se bodo udeležili državnega prvenstva v krosu, ki bo v četrtek, 20. 4. 2017, v Mariboru. Držimo pesti!