Srebrna priznanja v šolskem letu 2023/2024

Državno tekmovanje iz Logične pošasti; Dobje pri Planini, 25. 5. 2024:
Eva Polenšek 6.a, Manca Kupec Arzenšek 7.a in Lara Pertinač 8.a. 
 
Biserna priznanja za šolsko tekmovanje iz Logične pošasti, 10.5. 2024
 1. razred: Stela Artnjak, Tilen Magdalenc, Enja Bračun
2. razred: Vid Arzenšek, Taja Toplišek
3. razred: Zarja Aman, Franci Lipnik, Vid Leitinger, Vid Vuga
4. razred: Anja Polenšek, Ema Jurjovec, Eva Bovha, Sara Artnjak, Sara Gril
5. razred: Zoja Leskovšek
6. razred: Eva Polenšek
7. razred: Manca Kupec Arzenšek, Julija Petek
8. razred: Alen Ocvirk, Lara Pertinač, Tinkara Mastnak
9. razred: Žan Pertinač
 
 
Državno tekmovanje DMFA iz znanja ASTRONOMIJE za Dominikova priznanja; Celje, 13.1. 2024
 Leja Loknar 8. b
Jan Gunzek 8. b
Enej Simunič 9. b
Žana Skale Mastnak 9.b
 
 

Srebrna priznanja v šolskem letu 2022/2023

Državno tekmovanje iz Logične pošasti; OŠ Dobje pri Planini; 20. 5. 2023

Ana Bobnar  9. a
Žan Pertinač 8. a
Eva Polenšek 5. a
 
Državno tekmovanje v znanju FIZIKE za Štefanova priznanja; Fakulteta za naravoslovje in matematiko Maribor; 20. 5. 2023
Žana Skale Mastnak  8. b
 
Angleška bralna značka: april/maj 2023
4. razred: Diego Žekar, Nika Bevc, Tinkara Bevc, Ajda Polšak, Žan Pacek, Alina Platovšek, Svit Zupančič, Taja Zupan
5. razred: Bor Jezovšek, Patrik Kupec, Anej Tai Antlej, Tinkara Tržan, Aljaž Pacek
6. razred: Manca Kupec Arzenšek, Melanija Zidanski, Kiara Kolar, Jan Tržan, Jakob Trobec, Tinkara Breg, Alen Dobnik, Matic Šraml – Rebernik, Matic Mastnak, Anja Muškotevc, Aleksej Ratajc
7. razred: Špela Skale, Maja Arzenšek, Nika Tai Antlej, Luka Arzenšek, Nik Gunzek, Pia Peperko, Leja Loknar, Tian Voga, Žanluk Belšak Tifengraber, Tea Holcinger, Matic Podhraški, Gal Doberšek, Matic Pišek, Tadej Kladnik, Urška Verk, Tinkara Jevšnik, Blaška Vinkler
8. razred: Gašper Čakš, Tadej Lipovšek, Miha Kladnik, Nika Kladnik, Alisa Platovšek, Lukas Krajnc, Lara Bajc, Zala Jelen, Kaja Šmid, Lucija Bratec, Gal Dolničar
9. razred: Ema Skale, Ana Bobnar, Maša Maček, Kaja Plank, Aleks Čavš, Aleks Centrih, Mai Zelič, Maj Novak, Nik Mastnak
 
Nemška bralna značka: april/maj 2023
Mai Zelič in Jan Žafran, oba 9. r.
 

Državno tekmovanje iz znanja angleščine za učence 6. razreda osnovne šole; OŠ Gustava Šiliha Velenje; 21. 2. 2023

Alen Dobnik, 6. r.

 

Državno tekmovanje iz astronomije: Celje, 14. 1. 2023
Zoja Planko in Ana Bobnar iz 9. a
 
 
24. Državno tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni: 19. 11. 2022
Ana Bobnar iz 9. a