Zlata priznanja v šolskem letu 2023/2024

Državno tekmovanje iz Logične pošasti; Dobje pri Planini, 25. 5. 2024:
Zarja Aman 3.a
 
Državno tekmovanje iz znanja angleščine za učence 7. razreda: 21. 3. 2024
Tia Ivanjko, Timon Jelen, Manca Kupec Arzenšek, Klemen Trobec ~ filmček All For One, One For All! 

 

Zlata priznanja v šolskem letu 2022/2023

 Nemška bralna značka: april/ maj 2023
8. razred: Zala Jelen, Žana Skale Mastnak, Maja Sterkuš, Alisa Platovšek
9. razred: Miha Mastnak
 
 Angleška bralna značka: april/ maj 2023
4. razred: Zoja Leskovšek, Anže Hostnik, Benjamin Jurkošek, Nik Zorko, Ajda Hernaus, Gloria Šelih, Nik Avbelj, Adrian Špoljar, Alina Centrih, Luka Guzej, Karin Sušec
5. razred: Neža Johan, Eva Polenšek, Jan Reberšak, Luka Krajšek, Jaka Šentjurc, Ula Čuješ, Timotej Aman, Florjan Bratec, Eva Kolar, Jerneja Salobir, Maj Dimec, Martina Gril, Klara Arlič, Anže Vidovič, Neža Tičer, Matic Loknar
6. razred: Timon Jelen, Klemen Trobec, Žan Leskovšek, jaka Kodrič, Tia Ivanjko, Julija Petek, Žan Šmid
7. razred: Blaž Kladnik, Brina Gajšek, Tinkara Mastnak, Alen Ocvirk, Lara Pertinač, Jan Gunzek
8. razred: Žana Skale Mastnak, Maja Sterkuš, Nina Jagodič
9. razred: Kristina Tržan, Lucija Verk, Nik Krajšek

 

Zlata priznanja v šolskem letu 2021/2022

Državno tekmovanje za Preglovo priznanje iz kemije: 7. maj 2022
Larisa Mastnak—9. razred

Angleška bralna značkaNeža Johan, Eva Polenšek, Ula Čuješ, Jan Reberšak, Luka Krajšek, Jaka Šentjurc, Florijan Bratec, Timotej Aman, Jerneja Salobir, Eva Kolar, Maj Dimec, Tina Gril, Klara Arlič, Matic Loknar, Neža Tičer, Anže Vidovič—4. r

Jaka Kodrič, Kiara Kolar, Manca Kupec Arzenšek, Klemen Trobec, Jan Tržan, David Zalokar, Tia Ivanjko, Alen Dobnik, Timon Jelen, Kristjan Križan, Žan Šmid, Žan Leskovšek, Žana Melanšek—5. r
Jan Gunzek, Matic Podhraški, Brina Gajšek, Lara Pertinač, Žanluk Belšak Tifengraber, Tinkara Mastnak, Alen Ocvirk—6.r
Žana Skale Mastnak, Eva Meglič, Maja Sterkuš, Žan Pertinač—7. r
Eva Užmah, Timej Novak, Sara Tanšek—9. r
 

Nemška bralna značka

Eva Polenšek—4. r
Kiara Kolar, Manca Kupec Arzenšek, David Zalokar—5. r
Leja Loknar, Alen Ocvirk, Tea Holcinger, Pia Peperko—9. r
Žana Skale Mastnak—7. r
Miha Mastnak—8. r
Larisa Mastnak, Eva Užmah, Kiara Turnšek—9. r
 
Državno tekmovanje – Logična pošast: 25. 5. 2022
Franci Lipnik, Zarja Aman, Mija Kos—1. r
Eva Polenšek—4.r
Ana Bobnar—8.r

 

Državno tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni: 20. 11. 2021
Larisa Mastnak—9. razred