Bronasta priznanja v šolskem letu 2021/2022

Šolsko tekmovanje-Logična pošast: Gorica pri Slivnici, 12. 5. 2022
– Vid Leitinger, Melanija Užmah, Rok Gajšek, Filip Sinkovič, Lana Štih, Inaja Povalej—1. r.
– Sara Artnjak, Sara Gril—2. r.
– Alina Centrih, Nik Avbelj, Zoja Leskovšek, Alina Platovšek, Nika Bevc—3. r.
– Matic Loknar, Aljaž Pacek—4. r.
– Klemen Trobec—5. r.
– Lara Pertinač, Blaška Vinkler, Lana Selič—6. r.
– Žana Skale Mastnak, Jože Gerzina, Lukas Krajnc, Tadej Lipovšek, Nejc Leskovšek—7. r.
– Ana Bobnar—8. r.
– Katarina Debelec, Benjamin Planko—9. r.
 
Šolsko tekmovanje-Naravoslovno tekmovanje Kresnička: Gorica pri Slivnici, 14. 4. 2022
– Mia Kos—2. r.
– Ajda Hernaus—3. r.
– Zoja Leskovšek—3. r.
 
Državno tekmovanje iz znanja Vesele šole: Šentjur, 13. 4. 2022
– Nika Tia Antlej—6. a
– Leja Loknar—6. b
– Lara Pertinač—6. a
 
Regijsko tekmovanje iz matematike, Kenguru: Šmarje pri Jelšah, 6. 4. 2022
– Leja Loknar, 6. b
 
Šolsko tekmovanje iz matematike, Kenguru: Gorica pri Slivnici, 17. 3. 2022
– 1. razred: Zarja Aman, Vall Kupec, Marina Narat, Anika Novak Štante, Tarik Turnšek, Lovro Cehner
– 2. razred: Eva Bovha, Sara Gril, Sara Artnjak, Erazem Cesar, Ema Jurjevec, Mia Kos, Hana Šumljak
– 3. razred: Alina Centrih, Nik Zorko
– 4. razred: Jan Reberšak, Matic Loknar, Aljaž Pacek
– 5. razred: Julija Petek
– 6. razred: Leja Loknar, Alen Ocvirk
– 7. razred: Lucija Bratec, Žana Skale Mastnak, Miha Kladnik
– 8. razred: Miha Mastnak, Kristina Tržan, Aleks Centrih, Nik Krajšek
– 9. razred: Larisa Mastnak, Sara Tanšek
 
Šolsko tekmovanje iz Astronomije: Gorica pri Slivnici, 8. 12. 2021
Bronasto Dominikovo priznanje prejmejo:
– Ana Bobnar—8. a (uvrstila na državno tekmovanje)
– Lucija Verk—8. b
– Larisa Mastnak—9. r.
– Eva Užmah—9. r.

 

Šolsko tekmovanje iz angleščine za 9. razrede: Gorica pri Slivnici, 11. 11. 2021
Bronasto Dominikovo priznanje prejmejo:
– Sara Belina—9. r.
– Larisa Mastnak—9. r.
– Sara Tanšek—9. r.

 
Matematično tekmovanje Bober: Gorica pri Slivnici, 11. 11. 2021

Sara Artnjak, Eva Bovha, Maj Brečko, Brina Dolničar, Eva Jelen, Vesna Kladnik, Mia Kos, Brina Voga, Tai Vojsk, Staša Žavski—vsi 2. r.
 
Šolsko tekmovanje za Cankarjevo priznanje: Gorica pri Slivnici, 9. 11. 2021

Tinkara Mastnak—6. a
Alen Ocvirk—6. a
Leja Loknar—6. b
Brina Gajšek—6. a
Jože Gerzina—7. b
Alisa Platovšek—7. a
 
Državno-regijsko tekmovanje v znanju logike: Dramlje, 16. 10. 2021

Larisa Mastnak—9. razred
 
Šolsko tekmovanje iz znanja biologije: Gorica pri Slivnici, 20. 10. 2021

Lucija Verk—8. razred
 
23. šolsko tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni: Gorica pri Slivnici 15. 10. 2021

Larisa Mastnak (uvrstitev na državno tekmovanje), Eva Užmah—9. razred
Lucija Verk—8. razred
 
Šolsko tekmovanje v znanju logike; Gorica pri Slivnici, 23. 09. 2021

Eva Bovha, Sara Artnjak, Aljaž Lenič—2. razred
Zoja Leskovšek—3. razred
Matic Loknar (PŠ Loka pri Žusmu), Aljaž Pacek (PŠ Prevorje)—4. razred
Žana Melinšek (PŠ Prevorje)—5. razred
Lara Pertinač, Leja Loknar, Blaška Vinkler—6. razred
Žan Pertinač, Lucija Bratec, Alisa Platovšek—7. razred
Nik Krajšek—8. razred
Larisa Mastnak—9. razred