Spoštovani starši, 

da otroci ne bi ostali brez spomina na šolsko leto 2019/2020, bomo v PETEK, 5. 6. 2020  na naši šoli izvedli fotografiranje učencev.

Fotografiranje bomo izvedli na prostem, če le ne bo deževalo. Oddelki se bodo fotografirali posamično in se med seboj ne bodo srečevali. Zaradi epidemije COVID-19 letos ne bo možno naročiti prijateljskih fotografij, fotografij sorojencev iz različnih oddelkov ali iz vrtca, ker kakršnokoli prehajanje med oddelki ni dovoljeno. Med fotografiranjem bomo poskrbeli za razkuževanje in vsa ostala higienska priporočila za preprečevanje širjenja virusa COVID-19.

Fotografije lahko naročite preko spleta ali mobilne aplikacije na spletnem naslovu:

 
fotonarocilo.com
Geslo za vstop: sxc675

 
Če se prvič srečujete z naročanjem preko spleta, vam priporočamo, da si po vstopu na spletno stran najprej
preberete zavihek POMOČ PRI NAROČANJU, ki je na dnu strani.
Prosimo, da fotografije naročite takoj oziroma najkasneje do dne fotografiranja.
Plačilo fotografij najkasneje dan po fotografiranju.
V primeru izostanka vašega otroka na dan fotografiranja, vam bodo kupnino vrnili na vaš TRR.