V četrtek, 23. 6. 2016 smo na OŠ Slivnica pri Celju slovesno obeležili 50. obletnico šole v Gorici pri Slivnici. Na šoli smo imeli dan odprtih vrat, kjer smo z različnimi delavnicami, projekcijami in razstavami vsem obiskovalcem želeli predstaviti utrip šole. V kulturnem domu pa je potekala osrednja prireditev ob jubileju, kjer so sedanji in bivši učenci s svojimi nastopi pričarali čudovit program in bodo utrinki ujeti v petdeset vsem obiskovalcem še dolgo ostali v lepem spominu. Osnovni šoli Slivnica pri Celju pa je pripadla še posebna čast, saj si je prislužila pohvalo Krajevne skupnosti Slivnica pri Celju, za uspešno vzgojno- izobraževalno delo in sodelovanje s KS, ob 50- letnici delovanja v Gorici pri Slivnici.

Kaj menijo o dogodku mediji? sentjur. net