Na »počitniški« torek, 30. 8. 2022, smo na matični šoli uradno otvorili prenovljeni del šole.

Prireditev je bila raznolika, na odru so se zvrstili posamezni inštrumentalisti, plesalka, napovedovalki, pevci in pevke otroškega in mladinskega pevskega zbora ter učiteljice.

Učenci, učitelji ter vsi zaposleni so odlično izpeljali celoten program in s tem dokazali, da kultura na šoli združuje in razveseljuje tako njih, kot tudi vse ostale ljudi izven šolskih zidov.

Po kratkem programu sta župan občine mag. Marko Diaci in ravnateljica ga. Breda Županc prerezala slavnostni trak ter povabila vse obiskovalce na ogled novih prostor in predmetov. Za lepe nagrade na srečelovu je poskrbel Šolski sklad OŠ Slivnica pri Celju. Vsem donatorjem se najlepše zahvaljujemo.

Iskreno se zahvaljujemo vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri izvedbi prireditve!

Foto: Martina Kosaber Gril