V Evropskem tednu mobilnosti smo se nekateri učenci naše šole odpravili peš proti domu. Ko smo se v sredo, 18. 9. 2019, dobro okrepčali s kosilom, smo se zbrali pred šolo in pogumno krenili na pot. Seveda smo poskrbeli za žejo ter vidnost na cesti!

Nik in Gal sta odšla v smeri proti Podgori, ostali smo z učiteljico Frido Gubenšek odkorakali proti Hrastju. Prvi učenec, ki se je poslovil od nas, je bil Tadej, za njim Matic ter Leja. V Žamerku smo se poslovili od Aljaža, v Brodah nam je veselo pomahal Gašper. Najdaljšo pot sta tudi to šolsko leto opravila petošolec Lukas in četrtošolec Denis, ki sta vztrajno, voljno in veselo prikorakala vse do Hrastja ter nato še nekaj metrov v hrib do svojega doma. Učiteljica Frida pa je kot najzvestejša šolska pohodnica nadaljevala pot proti Cerovcu …

Bravo, naši pohodniki, le tako uspešno še naprej na poti!