Spoštovani starši in ostali!

Na Inštitutu VIR opažamo v zadnjih letih trend dodatnega povečanega iskanja pomoči konec koledarskega leta in proti koncu šolskega leta.

Zato smo v mesecu januarju že izvedli edukacijsko delavnico na temo: “Našel sem drogo pri mladostniku – kaj sedaj?”. Odziv na delavnico je bil zelo dober.
Dne 13.5.2019 ob 18.30 uri bomo edukacijsko delavnico ponovili.

Vljudno vabljeni starši zadnje triade OŠ in starši srednješolcev, ki se soočajo z zaznavanjem tovrstnih težav pri svojem mladostniku, da se udeležijo delavnice na to temo. Zaradi omejenega prostora na Inštitutu VIR vas prosimo za predhodne prijave, ki so možne na: mbozic@institut-vir.si ali 031 288 827. V kolikor bo interes velik, bomo delavnico tudi ponovili.

Delavnico bo izvedla strokovna vodja programa, Minka Jazbinšek, univ.dipl.soc. delavka, s 16 leti delovnih izkušenj na področju rehabilitacije zasvojenosti od prepovedanih drog.

Lep pozdrav, strokovni tim Inštituta VIR

Anita Leskovšek Feldin, univ. dipl. soc. del.

v. d. direktorice

Inštitut VIR, socialna rehabilitacija, raziskovanje in razvoj, zavod

Vrunčeva 9, Celje

Tel: 03/490 00 24