Prvi četrtek v aprilu se je na OŠ Hruševec plesalo, kajti potekalo je medobčinsko tekmovanje v Šolskem plesnem festivalu. V tem projektu je sodelovalo tudi 18 naših učenk, ki so plesale v treh kategorijah, po starosti. Patricija Tanšek je njihova plesna učiteljica, ki jih je morala naučiti kar tri plese: hip- hop, latino in pop. Rebeka Koprivc in Veronika Planko sta se uvrstili v polfinale tekmovanja. Veroniki je uspelo tudi odplesati v finale, kjer je dosegla odlično 4. mesto. Vsem tekmovalkam iskreno čestitamo za čudovito plesno predstavo. Patriciji, se iskreno zahvaljujemo za njeno sodelovanje in dobro voljo.

Vabljeni, da se nam v četrtek, 18. 4. 2019, zopet pridružite na OŠ Hruševec v Šentjurju, kjer bomo stiskali pesti za naše plesalke na področnem tekmovanju v Šolskem plesnem festivalu.

Rezultati: Bilten ŠPF, medobčinsko, 4.4.2019