Tudi to šolsko leto smo se učenci naše šole pridružili aktivnosti “Otroci za varnost v prometu“, ki jo je organiziral Nacionalni inštitut za javno zdravje. Ustvarjali smo na temo promet in alkohol. Vsak otrok je obrisal svojo dlan, jo izrezal, domiselno poslikal ter nanjo napisal sporočilo na omenjeno temo. Našim izdelkom so na Območni enoti Celje pripeli še zloženko o alkoholu in danes, 10. 11. 2017, smo v spremstvu policistov Uroša Malgaja ter Petra Užmaha svoje domiselne in poučne izdelke razdelili voznikom.

Upamo, da smo s to preventivno akcijo dosegli njen namen, saj je naša beseda in slika voznikom zagotovo segla v srce ter bo trkala na njihovo vest, da v prometu ne bodo uživali alkohola.