Učenci naše šole in podružnic radi sodelujejo pri oblikovanju šolskih strani v lokalnem časopisu Šentjurčan. Zato so bili tisti, ki radi pišejo, v četrtek, 14. septembra, povabljeni na urdništvo časopisa v Šentjur.

Pozdravili sta jih urednica Andreja in sodelavka Urška. Sedmošolci Jerneja Gajšek, Anja Skale in Žiga Polšak so se družil še z učenci šol Planina in Dobje z mentoricami. Izrazili so pohvale glede izgleda in vsebin časopisa, vendar pa so bili tudi polni dobrih idej, kako še s spremembami pritegniti tako mlajše kot starejše bralce. Med sproščenim pogovorom so se sladkali s piškoti, najbolj pa jih je razveselila pica.

Obljubili so, da bodo tudi v tem šolskem letu pridno pisali in objavljali v Šentjurčanu.