simbioza giba

Za nami je že drugi dan medgeneracijskega druženja. V torek, 11. 10. 2016, je našim sedmošolcem gospod Florjan Potrata iz Balinarskega kluba Gorica pri Slivnici predstavil pravila balinanja. Učenci so se pomerili v igri, kjer smo ugotovili, da so dekleta veliko bolj natančna pri metanju krogel do balinčka. Učence je prijazno povabil, da se lahko kadarkoli pridužijo njihovi igri in da jih z veseljem nauči pravilne tehnike metanja krogle.

Naslednji dan je bila na programu tekma v odbojki. Uri športa osmošolcev so se pridružili člani rekreativne skupine, ki vsak teden pridno igrajo odbojko. Ekipo vodi gospa Branka Jelen, ki je tudi naša bivša učiteljica razrednega pouka. Pridružili so se ji še naša učiteljica likovne vzgoje v pokoju gospa Marjana Artiček, njen mož, naša bivša učenca Tilen in Ines Pungeršek ter oče našega učenca Maja, gospod Novak. Igra je bila zelo zanimiva in zabavna, vendar so gostje s svojo izkušenostjo in borbenostjo premagali naše učence.

Vsem se najlepše zahvaljujemo za sodelovanje!