Ta teden se je v naši šoli dogajalo marsikaj zanimivega in poučnega. V torek so učenci 1.-3. razreda pod vodstvom ga. Tee Horvat ustvarjali prikupne pingvinčke, učenci 4. in 5. razreda pa uporabne pobarvane kozarce z imeni.

V četrtek nas je obiskal g. policist Uroš Malgaj, ki je prvošolce in drugošolce popeljal na poučni prometni sprehod po cestah v okolici šole.

V akciji Drobtinica smo spet zbrali veliko igrač, knjig, DVD-jev… ter jih tudi vse prodali. S kupljenimi igračkami smo se že v šoli poigrali, nekatere knjige pa prebrali.

Ob koncu tedna nas je obiskal še gasilec Darko Mikša, ki nas je poučil, kako se moramo v primeru naravne nesreče varno umakniti iz šole.

Skratka, bilo je pestro… Želimo si še več takšnih tednov. Če ne prej, pa prihodnje leto, ko bo zopet teden otroka.