Pevci otroškega pevskega zbora in mladinskega pevskega zbora OŠ Slivnica pri Celju so včeraj, 7. 4. 2023, predstavili svoje petje in trdo delo skozi celotno leto na občinski reviji Mi smo pomlad, ki je potekala na PŠ Blagovna.

Otroški zbor je zapel slovensko ljudsko Sijaj, sijaj sončece, umetno Burja ter skladbico namenjeno mamicam, Otrok poje, kjer so svoje znanje na flavtah pokazale Jerneja Salobir, Zoja Leskovšek in Manca Kupec Arzenšek.

Starejši pevci pa so svoj nastop začeli s koroško ljudsko Čej so tiste stezdice, nadaljevali s popevko Na vrhu nebotičnika ter zaključili s Srčno pesem skladateljice Tadeje Vulc.

Za večino otrok je bila to čisto nova izkušnja nastopanja na velikem odru pred številno publiko, zato jim za njihov pogum in lepo petje iskreno čestitamo!

Fotografije: Robert Gajšek