V četrtek, 23. 6. 2016, bomo proslavljali obletnico šole popoldan, zato dopoldne ne bo pouka.

Zbor učencev je popoldan  na šolskem dvorišču ob  15.45.

Za učence vozače bo ta  dan  organiziran šolski prevoz samo za prihod učencev v šolo.

1. vožnja: 14.40 iz Loke pri Žusmu za učence od 6. – 9. razreda
  2. vožnja: 15.10 iz Loke pri Žusmu za učence od 1. – 5. razreda in učenci PŠ Loka pri Žusmu.

Prevorje:

1. vožnja: 14.50 s Prevorja od 1. – 9. razreda in učenci PŠ Prevorje ter postaje Prevorje, Žegar, Košnica, Paridol, Stopa, Čret, Turno
  2. vožnja: 15.30 iz Podjezerce, Vezovje, Črnolica.

ZA PREVOZ DOMOV POSKRBITE STARŠI.

Od 16.00 do 17.30 bomo na šoli predstavili dejavnosti in vas vljudno vabimo, da si jih ogledate.

Ob 17.30 se dejavnosti v šoli  zaključijo, zato vas prosimo, da takrat skupaj s svojim otrokom odidete v kulturni dom.

Ob 18.00 bo osrednja prireditev Utrinki ujeti v petdeset.

Vabimo vas, da po prireditvi ostanete na druženju ob prigrizku.

Vse, ki boste prispevali sladko ali slano pecivo, obveščamo, da boste pecivo lahko oddali v Kulturnem domu od 15. ure dalje.