soboto, 11. junija 2016, so se mladi, ki so na državnih tekmovanjih iz znanja v organizaciji Zveze za tehnično kulturo Slovenije (ZOTKS) v šolskem letu 2015/16 dosegli najboljše rezultate, zbrali v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma na prireditvi ZOTKINI TALENTI 2016, kjer je ob 16. uri potekala slovesna razglasitev rezultatov, s podelitvijo zlatih priznanj.

Prireditve, ki je namenjena najboljšim mladim talentom, ki so se s svojim znanjem, sposobnostmi, z inovativnostjo in ustvarjalnostjo izkazali na tekmovanjih iz znanja in srečanju mladih raziskovalcev, so se udeležili tudi trije učenci naše šole:

NEJC POLENEK ŠTORMAN, SEBASTJAN OBREZ in JURE TOJNKO, ki so se  izkazali v tekmovanju iz znanja konstruktorstva in tehnologije obdelav.

NAGRAJENCEM ZA PREJETA ZLATA PRIZNANJA ISKRENO ČESTITAMO!

Mentorica: Mihaela Obrez