V januarju smo izvedli tri dni dejavnosti v 2. razredu.

Najprej smo imeli v torek, 17. 1., naravoslovni dan, saj nam je zobozdravnica pregledala zobe, s preventivno zobno sestro pa smo ponovili pravilno umivanje zob. Vsi smo postali superjunaki s čistimi zobki.

Na obisk je prišla tudi knjižničarka iz Knjižnice Šentjur, ki nam je predstavila knjižnico in prebrala zgodbo. Prinesla nam je tudi nekaj zanimivih knjig, ki smo jih lahko prelistali. Želimo si, da bi knjižnico v Šentjurju lahko videli tudi v živo.

Potem smo imeli v četrtek, 19.1., še delni tehniški dan, ko smo imeli delavnico o osebni higieni in gibanju. Seveda smo se igrali na snegu.

Januar smo zaključili s športnim dnem, ki smo ga imeli v četrtek, 26. 1. Najprej smo se dobro opremljeni odpravili na bližnji hrib, kjer smo se lopatkali in sankali. Se vrnili na malico in topel čaj. Potem pa smo se ponovno odpravili na sneg, ko smo iz snega gradili, kiparili, se kepali in se zabavali.