V pričakovanju bližajočih praznikov se je 8. decembra 2022 ob 16:30, v šolski telovadnici odvijala prireditev in Praznični sejem, ki so ga pripravili učitelji in učenci te šole.
Na prireditvi, ki sta jo odlično povezovala Leja Loknar in Joži Gerzina, so se predstavili učenci matične šole in obeh podružnic s kulturnim programom, v katerem so plesali, recitirali pesmi, igrali in peli.
Starše, otroke in krajane sta med prireditvijo nagovorili tudi predsednica šolskega sklada, g. Monika Narat, ter ravnateljica, g. Breda Županc, ki se je vsem zahvalila za sodelovanje in zaželela lep prehod v novo leto.
Po prireditvi je v avli šole potekal Praznični sejem, katerega izkupiček je namenjen šolskemu skladu OŠ Slivnica pri Celju.
Želimo vam miren december in lepe praznične dni.