V sredo, 26. oktobra, smo na Prevorju otvorili sanirano šolsko dvorišče. Vodja šole, ga. Mateja Kramer, je najprej pozdravila zbrane obiskovalce ter se županu, mag. Marku Diaciju, zahvalila za uresničitev sanacije šolskega dvorišča. Za pobudo projekta je zahvalo izrekla tudi predsedniku krajevne skupnosti, g. Damjanu Mačku in nekdanji vodji šole, ge. Mariji Frece Perc. Zbrane obiskovalce sta nato pozdravila še župan, mag. Marko Diaci in ravnateljica šole, ga. Breda Županc. Nastopili so tudi učenci naše šole in otroci iz vrtca pod mentorstvom učiteljic in vzgojiteljic. Po slavnostnem prerezu otvoritvenega traku, je sledila še pogostitev v večnamenskem prostoru šole. Za pogostitev se lepo zahvaljujemo predsedniku krajevne skupnosti, g. Damjanu Mačku, naši kuharici Tinki pa za pripravo.

Prav lepa hvala vsem, ki ste pripomogli, pri sanaciji našega šolskega dvorišča.