V tednu od 3. do  7. oktobra 2022 smo na PŠ Loka pri Žusmu praznovali Teden otroka, katerega letošnja osrednja tema je bila Skupaj se imamo dobro. Tudi mi smo se skozi ves teden imeli dobro, saj so se na šoli prepletale različne dejavnosti. Otroci so lahko v šolo prišli s svojo najljubšo igračo, obiskal jih je čarodej Andrej, ogledali so si kino predstavo, privoščili so si malico po svoji izbiri, se vozili s skiroji ali kolesi, z gospo Slavico Biderman sproščali njihove možgančke, ob koncu tedna pa so bili brez domače naloge. S pomočjo RK Šentjur smo uspešno izvedli dobrodelno akcijo Drobtinica. Teden otroka smo zaključili z obiskom Jesenske tržnice, ki so jo pripravile vzgojiteljice in otroci iz vrtca Loka, na kateri smo se posladkali z jesenskimi dobrotami.