Pozdravljeni!
Vsako leto smo v  mesecu maju imeli objavljen razpis za tabor mladih planincev, letos bi moral biti ponovno nad Dovjem. Zaradi razmer, ki trenutno so, se je vodstvo mladinskih odsekov pri Savinjskem meddruštvenih odborov PD odločilo, da tabor odpovemo. Naj samo omenim, da je praktično naš tabor največji v Sloveniji, v njem je osem do devet izmen v času šolskih počitnic, in se ga vsako leto  udeleži okoli 450 – 500 mladih planincev in do 150 oseb, ki so v vodstvih tabora.
Prav tako v društvu trenutno še ne izvajamo programa, ki smo si ga zadali na občnem zboru, ažurno pa sledimo in spremljamo dogodke v vezi s korono in po preklicu omejitev vas obvestimo.
Vsem  otrokom, ki so letos imeli namen se udeležiti na taboru, se opravičujemo, saj moramo razumeti nastalo situacijo, zato se vidimo naslednje leto in na planinskih izletih takoj ko bo mogoče.

Spodaj je pismo MK SMDO o odpovedi.

Lep pozdrav, Silvo Užmah
PD Slivnica pri Celju
Dostopnost