Spoštovani starši!

Vlada Republike Slovenije je sprejela Okvirni načrt sproščanja omejitvenih ukrepov, s katerim se od 18. 5. 2020 dalje postopoma odpravljajo omejitve na področju šolstva in predšolske vzgoje. Načrt predvideva izvajanje pouka za učence
1., 2. in 3. razredov v prostorih šole od 18. 5. 2020 dalje, za učence 9. razredov pa od 25. 5. 2020 dalje.

Načrt predvideva, da se v šolo vrnejo vsi zdravi učenci.

Vrnitev v šolo se odsvetuje:

  • Otrokom z zdravstvenimi težavami, seznam bolezni, ki ga je pripravil Razširjeni strokovni kolegij za pediatrijo, najdete tukaj.
  • Otrokom, ki živijo v istem gospodinjstvu, z osebami, ki imajo zdravstvene omejitve (drug otrok, mladostnik, ali odrasla oseba).

Starši se v takem primeru posvetujte z izbranim osebnim zdravnikom.

V tednu od 11. do 15. 5. 2020 bomo na šoli pripravili vse potrebno za prihod učencev šolo. Konec tedna vas bomo tudi natančno obvestili o urniku pouka, jutranjega varstva, podaljšanega bivanja in prevozov. Za pripravo bomo potrebovali podatke, ki nam jih boste sporočili z izpolnitvijo ankete. Povezavo do ankete vam bodo posredovali razredniki v ponedeljek, 11. 5. 2020. Prosimo, da nam odgovorite do torka, 12. 5. 2020.

Ravnateljica Marjeta Košak