Rezultat iskanja slik za fireman clipart

V mesecu požarne varnosti smo tudi na Prevorju v petek, 25. oktobra, izvedli vajo evakuacije. Prijazna gasilca PGD Prevorje, sta učence najprej poučila, kako ravnati v primeru požara, nato pa so učenci svoje pridobljeno znanje pokazali še z reševanjem “kratkih preizkusov” in bili zelo uspešni. Prejeli so zlate, srebrne in bronaste medalje. Po uspešno izvedeni evakuaciji iz šolskih prostorov, je sledil še ogled gasilskega avtomobila in vaja gašenja.

Gasilcema, g. Boštjanu Novaku in g. Radovanu Pohajaču, se za sodelovanje zahvaljujemo.

Rezultat iskanja slik za dan mrtvih

Ob prihajajočem dnevu spomina na mrtve, smo obiskali še pokopališče in spomenik padlih borcev na Prevorju, kjer je vojni veteran, g. Mirko Pajek, namenil nekaj besed borcem, mi pa smo s krajšim kulturnim programom in prižigom svečk ter cvetjem, počastili še njihov spomin.