Rezultat iskanja slik za simbioza giba

Gibanje je pomembno in tega se zavedamo tudi v loški šoli, zato skrbimo, da se z nami gibajo tudi starejši. Že tretje leto smo vključeni v vseslovensko akcijo Simbiozo Giba in tako smo v četrtek, 17. 10. 2019, izvedli medgeneracijsko gibanje s prijetnim druženjem. S starši, starimi starši, drugimi sorodniki in fizioterapevtko Evo iz Centra za krepitev zdravje Šentjur smo v telovadnici razgibali svoje telo, obudili spretnost luščenja fižola in koruze ter preverili natančnost svojega ciljanja s podiranjem kegljev. Dobro ogreti in veselo razpoloženi smo se odpravili na pohod proti Tinskem. Sončno vreme, sproščen klepet in odločen korak so nas spremljali vso pot do cilja. Druženje smo nadaljevali ob pecivu, čaju, kavici, razglasili najstarejšo udeleženko ter zaključili prijeten dan z željo, da dogodek ponovimo tudi naslednje leto.