V soboto, 9. junija 2018, so se mladi, ki so na državnih tekmovanjih iz znanja v organizaciji Zveze za tehnično kulturo Slovenije (ZOTKS) v šolskem letu 2017/18 dosegli najboljše rezultate, zbrali v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma na prireditvi ZOTKINI TALENTI 2018, kjer je ob 16. uri potekala slovesna razglasitev rezultatov, s podelitvijo zlatih priznanj in nagrad.

Prireditve, ki je namenjena najboljšim mladim talentom, ki so se s svojim znanjem, sposobnostmi, z inovativnostjo in ustvarjalnostjo izkazali na tekmovanjih iz znanja in srečanju mladih raziskovalcev, se je udeležil tudi učenec naše šole;

MIHA MASTNAK, ki je s področja konstruktorstva v panogi K2 osvojil 1. mesto v državi.

Program prireditve je bil pester in zanimiv, vodil in povezoval ga je Nik Škrlec, 24-letni dramski igralec, ki je dejaven na različnih gledaliških odrih. Pohvali se lahko tudi s tem, da je tri leta državni prvak v pomnjenju števila π (pi).

Vsi na prireditvi prisotni smo preživeli lepo in zanimivo popoldne,

NAGRAJENCU MIHU PA ZA OSVOJENO 1. MESTO IN PREJETO ZLATO PRIZNANJE ISKRENO ČESTITAMO!