PRVI ŠOLSKI DAN TER OBISK ŽUPANA NA OŠ SLIVNICA PRI CELJU

Na OŠ Slivnica pri Celju smo prvega septembra pričakali 22 prvošolcev, ki so ponosno stopili v svojo učilnico in tako postali učenci naše šole. Prvošolce so sprejele učiteljice, gospa ravnateljica in učenci, ki so jim pripravili program dobrodošlice. Obiskal  jih je tudi risani junak Nodi, ki ima rad presenečenja. Zato je za prvošolce pripravil nekaj aktivnosti in sladkih dobrot.

V petek, 02. 09. 2016, je prvošolce obiskal gospod župan Marko Diaci. Ob prihodu so mu učenci razrednje stopnje ter pevski zbor zapeli našo novo šolsko himno. Prvošolce je pozdravil in z njimi pokramljal. V spomin na prvi šolski dan jim je podaril rumeno rutico, kresničko ter slikanico KRALJICA SONČNICA deklicam ter SONČNI KRALJ dečkom.

Zaželel nam je lepo, uspešno in učenosti polno novo šolsko leto 2016/2017.