Odličen nastop in nasmejan obraz, ki je izžareval veselje do plesa, je naši Karin Sušec prinesel 1. mesto na SVETOVNEM PRVENSTVU v HIP HOPU 2022.

Naša mala Karin je tako postala SVETOVNA PRVAKINJA!!!

Ostali smo brez besed, s solzami v očeh in veliko radostjo v srcih, da ji je uspelo to, kar si je verjetno tudi sama potiho želela.

ISKRENE ČESTITKE, draga Karin, PONOSNI SMO NATE!

MOOD- mala skupina, v kateri pleše tudi Karin, pa je na tem prvenstvu dosegla odlično 3. mesto.

Dober rezultat je Karin dosegla tudi v plesu parov.

V petek, 28. 10. 2022, je KS Tinsko pripravila prisrčen sprejem za šampionko Karin, ki smo se ga udeležili tudi učenci loške šole s starši ter učiteljicami. Vzdušje je bilo posebno, izjemno. Zagotovo bo Karin ter njenim staršem ta dogodek ostal še dolgo v prelepem spominu.

Vsi iz naše šole ter vrtca smo sprejem za Karin pripravili prvi ponedeljek po jesenskih počitnicah. Presenetili smo jo z napisi, zapeto pesmijo,  darilcem ter s čestitkami in tortico. Presenečenje je uspelo, Karin je bila navdušena! Seveda smo ji zaželeli uspešno nadaljevanje plesne poti ter ji obljubili, da bomo še naprej njeni glasni navijači.