Na državnem tekmovanju iz znanja angleščine za učence 7. razreda smo v letošnjem šolskem letu sodelovali z dvema prispevkoma – en prispevek je osvojil zlato priznanje in nagradni izlet v Gardaland, drugi prispevek je osvojil srebrno priznanje.

V letošnjem šolskem letu se je tekmovanja iz znanja angleščine za učence 7. razreda, ki ga organizira iatefl Slovenia, udeležilo šest učencev naše šole. Letošnja tema tekmovanja je bila “Naša sanjska šola” (“Our dream school“). Učenci so morali predstaviti svojo sanjsko šolo glede na različne vidike – zgradba, oprema, lokacija, učitelji in učenci, urnik, hrana, aktivnosti … Prispevke so morali pripraviti v spletni aplikaciji VoiceThread.

Na državnem tekmovanju, ki je bilo 24. 2. 2016, smo sodelovali z dvema prispevkoma.

Skupina, v kateri so bile učenke Zala Hostnik, Nika Škornik in Sara Žafran, je s prispevkom School can be EXTREME – we work as a TEAM! osvojila zlato priznanje. Ker je bil prispevek po številu točk uvrščen na prvo mesto, so učenke bile nagrajene tudi z izletom v Gardaland. Povezava do prispevka: https://voicethread.com/myvoice/#thread/7482241

Skupina, ki so jo sestavljali učenci Žan Debelec, Maruša Užmah in Nelly Zupanc, je s prispevkom Dream or Scream School? osvojila srebrno priznanje. Povezava do prispevka: https://voicethread.com/myvoice/#thread/7409481

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke! ~ CONGRATULATIONS and keep up the good work! 🙂

Mentorica: Lilijana Puhner 

> Rezultati drzavnega tekmovanja_7.r_2016

0000        collage