Pozdravljeni ljubitelji plesa.

Tudi v letošnjem šolskem letu smo se vključili v projekt Šolskega plesnega festivala (ŠPF), ki deluje pod okriljem Plesne zveze Slovenije. Zaenkrat bodo plesne vaje potekale na daljavo, ko se vrnemo nazaj v šolo bomo skupaj plesali na matični šoli v Gorici pri Slivnici.

Naučili se boste lahko tri plese: HIP-HOP, LATINO IN POP. Plesne koreografije so razdeljene v tri skupine, po triadah. Plesne učiteljice prihajajo iz Plesnega centra TBA, ki vas bodo vsak teden naučile kaj novega. Poučevanje preko video vsebin bodo izvedle izkušene plesalke in mentorice: Pia Jeršič, Patricija Tanšek in Manca Langus. To so mlade plesalke, ki so v svojih osnovnošolskih letih tudi same plesale v sklopu projekta ŠPF. Danes pa se lahko pohvalijo z vrhunskimi rezultati na področju tekmovanja v modernih tekmovalnih plesih.

Plesne koreografije so namenjene vsem vam. Več nas pleše, boljša bo energija in skupaj bomo močnejši.

1. VIDEO POP 1.-3. razred
Glasba: Anabel- Klic stran
2. VIDEO HIP HOP 4.-6. razred
Glasba: Missy Elliot- Throw it back