Pozdravljeni.

Na Mladinskem centru, z ekipo mladih, delamo na vzpostavitvi programa Učna pomoč, za učence od 6. razreda dalje.  Učno pomoč bodo nudili mladi, inštruktorji prostovoljci, bodisi na daljavo ali v živo (odvisno od okoliščin). Prioritetno bo namenjena učencem iz socialno šibkejših družin, ki imajo težave pri učenju. Predviden začetek izvajanja učne pomoči je v mesecu decembru. Trenutno smo v fazi, ko smo začeli s pozivom in oblikovanjem baze mladih, ki so pripravljeni inštruirati:

https://www.mladi-sentjur.si/Aktualno/postani-instruktor_ica-sodeluj-projekt-brezplacna-ucna-pomoc/

Prijave za učno pomoč sprejemamo v elektronski obliki na:https://docs.google.com/forms/d/1fTaGxKbqIV9VWHnINrpWfmZ1phgEzFOTkBj4tvQEaKk/edit

Za kakršnakoli vprašanja smo vam na voljo.

Lara Žmaher, uni. dipl. ekon.
Vodja MCŠ / Head of YCŠ

Razvojna agencija Kozjansko, Mladinski center Šentjur

Ulica skladateljev Ipavcev 17, 3230 Šentjur
tel.: 00386 3 747 18 01

mob.: 00386 31 606 842
e-pošta / e-mail: lara.zmaher@ra-kozjansko.si
spletna stran / website: www.ra-kozjansko.si, www.mladi-sentjur.si

družbena omrežja / social networks: Facebook, Instagram, You tube, Tik tok