Tudi naša šola sodeluje v projektu Šolski plesni festival. Dekleta so kar pet mesecev po posameznih triadah pridno vadila plesne korake, katerih jih je učila naša bivša učenka in odlična plesalka Patricija Tanšek. V aprilu se je nekaj plesalk udeležilo najprej občinskega, nato pa še regijskega tekmovanja ŠPF v Hruševcu, na katerem so prejele bronasta in srebrna priznanja. Čisto vse plesalke pa so v četrtek, 9. 5. 2019, na zaključni prireditvi zaplesale v šoli. Zaplesale so hip hop, pop in latino. Plesna učiteljica Patricija je vsem, ki priznanj še niso dobile, le-ta podelila in jim čestitala za odličen nastop. Nad plesalkami je navdušena in obljubila je, da jih bo poučevala tudi prihodnje leto.