Spoštovani starši!

V poletnih mesecih je na OŠ Slivnica pri Celju potekala energetska sanacija šole in ureditev parkirišča pri šoli. Šola je že dobila novo podobo, nista pa še urejena atrij pri šoli in dovozna cesta, zato bo mogoč dostop do šole in vrtca samo peš.

V septembru ne bo mogoč dostop do šole z avtomobilom, bo pa urejena in označena pot za pešce, ki bo potekala po obstoječi makadamski cesti.

Starši boste lahko parkirali v Gorici (predlagamo, da parkirate za kulturnim domom) in peš pospremili otroke do šole ali pa odložili otroka na avtobusni postaji in bo sam prišel peš do šole.

Učenci vozači bodo izstopali in vstopali na avtobus začasno na avtobusni postaji v Gorici.

Prosim, da se z otrokom pogovorite  o varnem dostopu do šole. Zahvaljujemo  se za razumevanje.

Ravnateljica Marjeta Košak