Kot je na Prevorju v navadi, imamo zadnji šolski dan zaključno prireditev za starše in stare starše, na kateri obeležimo dan državnosti ter se za nekaj časa poslovimo od šole.

Tokrat je petošolec Gal suvereno in igrivo vodil prireditev, na kateri so nastopali vsi učenci. Dokazali so, da znajo dobro peti, igrati na inštrumente, igrati dramsko igro, pisati pesmi, plesati… S pomočjo projekcije so pokazali kje vse so letos bili, kakšne dosežke so dosegli, predstavili natečaje in projekte na katerih so sodelovali.

Vodja šole Marija Frece Perc je v zaključnem govoru dodala še nekaj dosežkov in zaželela vsem skupaj lepe, zanimive in varne počitnice. Sledila je podelitev spričeval in priznanj ter sladoled.

In…stopili smo v počitnice!