Sobota, 7. aprila 2018, je bila pri nas zares delovna in pa tudi zabavna. Ko smo se zjutraj zbrali pred šolo, smo bili zares veseli, ko smo videli, da se nam je pridružilo tudi nekaj staršev. Ker je na ta dan bila v naši KS organizirana spomladanska čistilna akcija, smo se odločili, da bomo urico športnega dne namenili tudi temu. Pometali, grabili in pobirali smo smeti okrog naše šole ter njene bližnje okolice. Sledila je malica, potem pa smo se razdelili v tri skupine – modro, zeleno in rumeno. Sledil je orientacijski pohod proti Babni Gori z različnimi delovnimi nalogami, kjer smo obnovili znanje iz orientacije ter poznavanje drevesnih in živalskih vrst. Zadnje naloge smo se najbolj razveselili, saj smo poiskali skrite zaklade. Ob prihodu v šolo smo se še malo družili, potem pa veselo odkorakali proti domu.

Dostopnost