V petek, 9.6. 2017, smo učenci 4. in 5. razreda PŠ Loka pri Žusmu prespali v šoli. Imeli smo noč pravljic. Pravljic nismo samo brali, ampak smo jih tudi pripovedovali in dramatizirali. Večerjo in zajtrk smo si pripravili sami, pri tem pa smo se zelo zabavali. Po večerji smo šli tudi na sprehod ter opazovali sončni zahod. Naš “nočni pogovor” je trajal že v jutro, zato nismo dolgo spali. Bilo je res zelo super!

Klavdij, Danaja, Ana

In še vtisi:

Meni je bil ta dan zelo všeč, bil je lep, poln zabave, ampak manjka mi še malo spanja. (Tim Potočnik)

Meni je bilo zelo cool. Imeli smo se noro! Prava zabava in za vse smo poskrbeli sami. (Danaja Krajnc)

Bilo je zelo fino, saj smo se smejali, ko smo poslušali smrčanje ter ko smo opazovali, kako je učiteljica z zobno pasto budila zadnje tri zaspančke. (Ana Užmah)

Imeli smo se perfektno. (Klavdij Lesjak)