Šolski sklad OŠ Slivnica pri Celju se je odločil, da bo meseca marca 2017 na matični šoli in na obeh podružnicah potekala akcija zbiranja drobiža za nakup knjig po izboru učencev za šolsko knjižnico.

Radi bi kupili knjige, ki jih učenci najraje prebirate. Predloge je zbrala knjižničarka (nahajajo se v učilnicah oz. pri razredničarkah in pri skrinjicah za drobiž), seveda pa boste lahko učenci predlagali tudi druge naslove. Svoje predloge do konca marca oddajte v knjižnici. Po končani akciji zbiranja drobiža boste učenci z glasovanjem izbrali knjige, ki jih bomo kupili. Glede na zbrana sredstva bomo kupili knjige, ki bodo dobile največ glasov.

Najlepša hvala za darovani drobiž. Upamo, da bomo lahko kupili kar nekaj knjig, ki si jih boste lahko v prihodnje sposojali v šolski knjižnici.

Želimo vam prijetno branje.

Šolski sklad OŠ Slivnica pri Celju

Predsednica Andreja Križan Lipnik