OZPM ŠENTJUR
3230 ŠENTJUR
TRR: SI 56 0400 1004 8576 037

DATUM: 12. 12. 2022

POZDRAVLJENI LJUDJE DOBREGA SRCA!

Med nas prihaja čudovit pravljični čas, ko povsod gorijo lučke, poslušamo božične pesmi in se veselimo daril in bogato obložene mize. Vendar v veliko naših družinah vladata žalost in obup. Trdo delajo cel mesec, a njihovi skromni dohodki ne dopuščajo, da bi si privoščili kakšen priboljšek, saj otrokom lahko nudijo samo najnujnejše. Zato smo se odločili, da zbiramo prispevke preko SMS sporočil.

Pošljite SMS sporočilo NA ŠTEVILKO 1919 s ključno besedo DARILO5
in tako boste prispevali 5€.

Ker starši vedno težje plačajo zimsko in letno šolo v naravi, šolske položnice in hrano, bi z zbranimi sredstvi poplačali stroške v šoli. Vedno več staršev ne zmore plačila očal,
a jih otroci nujno potrebujejo. Nekaj sredstev pa bi namenili nabavi hrane in jim tako polepšali novoletni čas z nekaj dobrotami.

V upanju, da nam boste priskočili na pomoč in tako otrokom omogočili veliko lepega, se Vam iskreno zahvaljujemo.

S prijaznimi pozdravi!

Albina Karmuzel, univ. dipl.soc.ped